Jižní listy

V novinách ostravské radnice Jih vyšel článek, který připomíná exhibiční vystoupení Sportem bavíme Ostravu (str. 6).

Fabex Ostrava - regionální TV

Ve zprávách ze dne 24. 4. proběhla reportáž z akce Sportem bavíme Ostravu.

Infoportály.cz

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových v Ostravě zve současné i bývalé studenty, rodiče a širokou veřejnost na sportovní akademii při příležitosti oslav 25. výročí založení gymnázia! Slavnostního zahájení 8. 4. 2010, v 16 hodin, na Zimním stadionu Sareza v Ostravě-Porubě, se zúčastní také Dana Zátopková.

RTA Ostrava

RTA Ostrava odvysílala reportáž v rámci svých sportovních zpráv.

Česká televize - Události v regionech (Ostrava)

Události v regionech jsou sledovaným regionálním zpravodajstvím vysílaným denně v 18:00 na ČT1. Sportem bavíme Ostravu !!! byla zařazena do vysílání dne 15. 4. 2010 do sportovních zpráv (čas v rámci pořadu 20:40 - 22:30 min).

Kodecar

Podpořili jsme akci k 25. výročí založení Sportovního Gymnázia Dany a Emila Zátopkových v Ostravě s účastí známých osobností.

Nutrend

Dne 8. 4. 2010 proběhla jedinečná akce při příležitosti oslav 25. výročí založení Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových V Ostravě.

České sportovní legendy na radnici

Členové Českého klubu olympioniků v čele s oštěpařkou Danou Zátopkovou, gymnastkou Věrou Čáslavskou nebo skokanem na lyžích Jiřím Raškou zavítali ve čtvrtek odpoledne na radnici Úřadu městského obvodu Ostrava-Jih.